Plotové formy ABS

                     ABS PLASTOVA FORMA

  • Velia majiteľov súkromných domov v poslednej dobe čoraz viac používa na ohraničenie územia betónové formy. Dôvodom sú ich nízke náklady, odolnosť voči zmenám klimatických podmienok, rýchlosť inštalácie bez špeciálnych schopností a možnosť individuálnej výzdoby. V tejto súvislosti existuje čoraz viac malých podnikov, ktoré vyrábajú tieto výrobky každý rok. Každý výrobca sa snaží vyniknúť na pozadí konkurencie atraktívnejšou cenou a expresívnym sortimentom. 
  • Naša spoločnosť "ABS-FORM" ponúka výrobky, ktoré môžu výrazne zvýšiť ziskovosť výroby plotov a ďalších výrobkov, výrazne rozšíriť zoznam konfigurácií foriem plotov a znížiť ich náklady !
  • Ponúkame formy na ploty z plastu ABS so širokou škálou možností. Pri použití našich foriem nemusíte používať debnenie, nemusite mazať ich špeciálnymi roztokmi na zníženie priľnavosti a nevyžadujte tepelné ošetrenie formy (naparovanie). Všetko sa deje oveľa jednoduchšie a lacnejšie, čo je kľúčom k minimalizácii nákladov. Nízke náklady na formy ako spotrebný materiál zaručujú rýchlu návratnosť. 
  • Na predĺženie životnosti musíte pri výrobe betónových konštrukcií dodržiavať najzákladnejšie pravidlá:  - formy na ploty ABS sú lacné, ale pri odstraňovaní betónu je potrebné dodržiavať výrobnú technológiu: úplné vysušenie zmesi vyžaduje najmenej jeden deň, aby sa vylúčila tvorba dutín a pórov. V tejto súvislosti je potrebné sa vopred zásobiť dostatočným počtom formulárov; - formy s nevytvrdnutým betónom nemožno skladať na seba - naukladať, vyhodiť alebo prepraviť. Tvary plotov sú rozdelené na štandardné a malé tvary plotov. Pri zadávaní individuálnej objednávky vyrobíme akýkoľvek model akejkoľvek veľkosti
  • Kde kúpiť formy na plot? Nachádzame sa v Bratislave (Slovensko) Formy na plot si môžete kúpiť priamo v Bratislave. Každý ďalší záujemca, ktorý nebýva v našom meste, si môže objednať výrobky vyplnením žiadosti na webovej stránke alebo telefonicky. Sortiment tovaru je uvedený v katalógu. 
  • Ak potrebujete odbornú pomoc, kontaktujte  prostredníctvom e-mailu, Facebook, Whatsapp alebo telefonicky. Doručenie vykonáva prepravca, ktorý je pre vás pohodlný kamkoľvek do krajiny a do sveta.